Lorem

پنج میلیون تومان

اولین سوال بسیاری از متقاضیان عزیز این است که قیمت یک دستگاه راه پله جمع شو چقدر است 

در وهله اول باید عرض کنم مثل سایر صنایع پیشرو ما نیز تنوع نسبتا زیادی در محصولات خود داریم که گاهی باعث سردرگمی می شود . 
این پله ها در مقایسه با بالابر و سایر پله های کم جا هزینه کمتری دارد چرا که هم زیباست هم کارا هم به نوعی مدولار محسوب می شود و بغیر از چالش هایی که با دریچه داریم کم و زیاد کردن تعداد کف پله زحمت طراحی زیادی ندارد . 
عمده خدماتی که می توانیم خدمت دوستان ارائه دهیم چه در دسته نردبان چه در دسته راه پله بین 5 تا 80 میلیون تومان در این تاریخ که به روزهای نوروز 1403 نزدیک می شویم هزینه دارد .اما توجه شمارا به مد نظر قراردادن نکاتی چند جلب می کنم 

متوجه هستیم که اولویت بسیاری از متقاضیان عزیز میزان هزینه یک دستگاه راه پله جمع شو است. علت این سوال هم از جایی ناشی می شود که این محصول نسبتا جدید است و به تازگی به سبد تجهیزات و امکانات ساختمانی افزوده شده است. متقاضی عزیز در فضای مجازی و از طریق فیلم و عکس با کاربرد این محصول آشنا می شود و ممکن است تفاوت ها در تنوع ارائه دهندگان آن را متوجه نباشد .

همکاران محترمی که ارائه دهنده این محصول هستند جملگی مدتی در دراج صنعت همکار ما بوده اند و بعد از فراگیری قسمتهایی از دانش طراحی و ساخت پله جمع شو که در دسترسشان بوده اقدام به کپی برداری از محصولات دراج کرده اند .
دراج بعنوان یک برند نمی تواند کیفیت را قربانی قیمت کند کاری که برای یک کپی کار براحتی انجام می شود .

ما برای بهتر شدن هزینه می کنیم برای حرفه ای ماندن هزینه می کنیم . قدرت ما در رقابت قابلیت طراحی مدل های جدید بر اساس نیاز های جدید بازار است .


بنابراین ما برای هر مقدار قدرت خرید کالای قابل عرضه داریم . کالایی که روی طراحی و ساخت آن فکر شده نمونه های اولیه ساخته شده عیوب آن برطرف شده و در نهایت به محصول قابل ارائه تبدیل شده است . 

ایده ما اینست که ترتیب اولویت باید ایمنی کارایی قیمت دوام و زیبایی باشد و یک وسیله ایده آل باید هر 5 مشخصه را همزمان داشته باشد بر این اساس نردبانهای متحرک با قیمت نازل تا راه پله های فانتزی و فول آپشن در دراج صنعت ارائه می شود . قیمت یکدستگاه پله جمع شونده آکاردئونی تیپ ایرج برای ارتفاع سه متر با دستگیره و ام دی اف زیرین و بدون موتور تا انتهای سال 1402 شمسی 17 میلیون تومان است . 

Lorem

قیمت راه پله های متحرک بین 5 تا 100 میلیون متغیر است 

آیتم هایی که در تعیین قیمت راه پله متحرک موثرند عبارتند از :
مکانیزم 
موتور
ریموت
دستگیره های طرفین
متریال مورد استفاده

بغیر از گستره وسیعی از مدل ها نمونه ها و توانایی هایی که داریم بعنوان طراح و سازنده این قابلیت  را هم داریم که متناسب با بودجه شما پیشنهادی ارائه کنیم  . ما برای هر میزان بودجه ای که اختصاص داده اید پیشنهادی داریم از یک نردبان چوبی گرفته تا یک آسانسور کامل . ممکن است ارائه دهنده آن خود ما نباشیم  . اماحتما چارچوب های دراج به شما در تصمیم نهایی کمک خواهد کرد . 

Lorem

گارانتی و خدمات پس از فروش مهم است 

اگر ما جنسی تهیه کنیم که 5 الی 10 درصد بالاتر از ارائه دهنده دیگر باشد اما سرویس گارانتی و خدمات پس از فروش در سراسر خاور میانه داشته باشد هزینه نکرده ایم بلکه دستگاه خودرا بیمه کرده ایم . ما برای بررسی تقاضاها و میزان رضایت مشتریان عزیز هزینه می کنیم چون خریدار برای ما مهم است . نه فقط برای جذب خریداران دیگر بلکه برای رشد درک خودمان از محصولی که خود پایه گذار رشد و توسعه آن بوده ایم . 

خرید از دراج صنعت نه تنها تهیه جنس با اصالت و کیفیت است بلکه بیمه عمر دستگاه و استفاده از دستگاهی است که مهندسان ایرانی با صرف صدهاساعت وقت آن راخلق کرده اند . خلاصه ای از صدها نظر و ایده و پیشنهاد استفاده کنندگان عزیز است که همواره راهنمای ما در این راه بوده اند.

بخاطر داشته باشید ورود  به خانواده دراج صنعت شمارا با گستره وسیعی از گجت های روزمره که در این مجموعه طراحی و ساخته می شود آشنا می کند و بعنوان عضو این خانواده همواره در اولویت انتخاب و ارائه خواهید بود . همچینین تمامی اعضای این خانواده را به گستره ایران زمین بهره مند از نظرات سازنده شما می کند . خرید از دراج یک اعتبار است نه صرفا تهیه یک محصول  . 

برای مشاهده نمونه های بیشتر از کارها لطفا به صفحه اینستاگرام ما از اینجا بپیوندید .