راه پله جمع شدنی دراج مدل ایرج

ایرج

اولین مدلی که در شرکت دراج صنعت طراحی شد و با کمک و همفکری مهندس ایرج ترامسلو به تولید رسیدکفی های آهنی با لایه ضر سرش ضمن سبکی استحکام فوق العاده ای دارند مزیت این مدل کم حجم و جمع و جور بودن آنست که در اماکن کم جا مثل مغازه ها توصیه می شود .

راه پله جمع شدنی دراج مدل شهریار

شهریار

این مدل که اولین بار در شهر شهریار کار شده از کفی های آلومینیومی مقاوم و سبک سود می برد ضمن وزن کم مقاومت بسیار خوبی دارد و در مکانهای مشاع توصیه می شود


راه پله جمع شدنی دراج مدل ایده

ایده

این مدل اولین بار به سفارش شرکت فنی مهندسی ایده پردازان قشم تولید شد . کفی های چوبی تشکیل شده از 19 لایه پرس شده مقاومت بی نظیری به آن  می دهد. کفی های چوبی حس بسیاز خوبی برای پای بدون کفش ایجاد می کند و برای داخل منزل توصیه می شود

راه پله جمع شدنی دراج مدل ایده

طاووس

اولین طراحی این مدل به درخواست مهندس طاووسی در شهرک غرب اجرا و پیاده سازی شد .فضای پشتیبان کافی درپشت پله امکان استفاده از تعداد زیادی کف پله که بصورت آکاردئونی بسته می شود را فراهم ساخته است .تیپ برقی آن ایمنی کاملی به پشت بام می دهد.

راه پله جمع شدنی دراج مدل ایده

کاریانا

شهرک خودرویی کاریانا واقع در اهواز بزرگترین شهرک خودرویی جهان است . عمده طراحی معماری این شهرک معظم و با شکوه توسط تیم دکتر کاویانی به انجام رسیده است . دراج صنعت افتخار دارد که مدل منحصر بفرد برای استفاده در این شهر خودرو طراحی و به اجرا رسانده است .

راه پله جمع شدنی دراج مدل ایده

بیتا

مدل آکاردئونی دیواری با طراحی خاص و منحصر بفرد برای جمع و مخفی شدن پله داخل ورودی طبقه فوقانی می باشد که دارای درب ورودی عمودی می باشد . 

راه پله جمع شدنی دراج مدل ایده

بهمن

مدل بهمن با براکتهای کناری از جنس قوطی آهنی با هدف کاهش هزینه ساخته شده و نقطه ضعف آن وزن آن است . در حال حاضر حداکثر ارتفاع قابل نصب برای این مدل 270 سانتیمتر است .